top of page

Hakkımızda

Şirketimizin ana sözleşmesi dâhilinde bulunan, inşaat ve inşaat öncesi olan yer bilimleri işlerini uzman ekibiyle her türlü şartlar altında, işleri ilgili kurum ve kuruluşların teknik şartnamelerine bağlı kalarak eksiksiz ve kalite anlayışıyla verilen zaman içerisinde bitirmeyi ilke edinmiştir.

 

Kuruluşumuz her türlü zemin iyileştirmesi, araştırması, sahada zemin çalışması yapma ve bu çalışmalar sonucu araziden doneleri alma, bu doneleri laboratuvar ortamında inceleme, raporlarını hazırlama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

SOSYAL SORUMLULUK

İnşaat sektörüne adım attığımız tarihten bu yana yatırımlarımızla elde ettiğimiz kazancımızı sosyal sorumluluk projeleriyle yine toplumun yararına harcarken gelecekte de aynı vizyon doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

Faaliyetlerimizin yanı sıra PİAR olarak Türkiye'yi her alanda bir adım ileri taşıyacak, toplumu bilinçlendirecek ve ülkemizin geleceği gençlerimize daha güzel bir gelecek bırakacak birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alıyoruz. Bugüne kadar bir parçası olduğumuz sosyal sorumluluk projelerinin her birinin Türkiye’yi 2023 yılı hedeflerine taşıyacak amaçları olduğunu biliyor, böyle bir misyon doğrultusunda atılan adımlarda payımızın bulunmasından mutluluk duyuyoruz. 

bottom of page